تجدید پیمان دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان با رهبر معظم انقلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک مقام معظم رهبری

با سلام و تحیات وافره
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و گرامیداشت هفته معلم،خداوند سبحان را شاکریم که تحت لوای ولایت رهبری هستیم که به تکرر با راهنمود های راهگشای خود بر نقش والای معلمان و به تعبیری سنجیده تر ،پایه ریزان تمدن نوین اسلامی ، تاکید کرده و همواره گوش شنوا و چشم بینا و قلب دلسوزیی برای گشودن گره های نظام تعلیم و تربیت کشور بوده اند

آقا جان!
هرساله اردیبهشت ماه و دیدار شما برای ما مایه دل گرمی بود، هرچند امسال به جهت شرایط موجود توفیق زیارت حاصل نشد اما پیام مبارک و دعوت نامه رسا ، دلگرم کننده و رسالت بخش شما خطاب به معلمان،علمداران عرصه تعلیم و تربیت را در روز معلم دریافتیم و بر دیده نهادیم.

لذا به عنوان جمعی از دانشجو معلمان و نو معلمان بر آن شدیم که معلم وار به دعوت شما لبیک بگوییم و آمادگی خود را برای شرکت در جهادی مبارک به تعبیر حضرتتان ، اعلام نماییم.

نسلی نو از جریان معلمی در راه است، نسلی که برای اقامه نماز عدالت ، نیت تحول خواهی در سر می‌پرورانند و این بذر تحول خواهی را در اذهان و قلوب خود رشد میدهند تا آنگاه که درخت پرثمر نظام آموزش و پرورش کشور، ظرفیت شکوفا کردن استعداد های فرزندان این مملکت را به طور موثر تری پیدا کرده و بستری شود برای شکوفانیدن استعداد ها. آری! علم این جهاد مبارک را بر دوش میکشیم تا نظام آموزشی کشور را سمتی سوق دهیم که بشود معبری برای تشکیل یک جامعه عادلانه و آرمان خواه

آقا جان!

داعیه تحول خواهی با خودش، دردها و زحمت هایی را به همراه دارد اما با جان دل این زحمت ها و درد ها را می‌پذیریم زیرا غیرت معلمی رخصت پا پس کشیدن و فرار از اصلی ترین میدان جنگ با دشمن یعنی جنگ تعلیم و تربیت را نمیدهد. آری ! در کارزار جنگ تعلیم و تربیت باید به سلاح کتاب و حکمت مجهز شویم تا با تزکیه خود و به طور عام دستگاه تعلیم و تربیت کشور بتوانیم تعلیمی صادقانه و متعهدانه داشته باشیم.

این پیام لبیک از سوی نسل نو معلمی همراه است با حسن ارادت خدمت حضرتتان تا بدانید و بدانند و بدانیم، نسل نوی معلمی با مهر عمل، سخنان تحول خواهانه خود را ممهور می‌کند و نه از کناره بلکه از میدان جنگ تعلیم و تربیت با شما سخن میگوید و ندای حضرتتان که همچون بارقه امیدی ،چشم ها و دل های نو معلمان جوان را جلا میدهد، لبیک می گوید.

همانا بدانید ما فرهنگیان ایران، رسولان هدایت و تربیت ایران اسلامی، برای حفظ و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ریشه کن کردن ریشه های شرک و بی عدالتی در نظام آموزشی از کمترین جهادی دریغ نمی کنیم که فرمودید معلمان، مجاهدان جهاد مبارک اند.

ما دانشجومعلمان با شما، رهبر امت مسلمان و با امام زمان مان، عهد می بندیم که تاروزی که نظام آموزشی ما، نظامی موحد پرور نشود، آرام نگیریم.

و در هویت بخشی به نسل آینده و ترویج و گسترش علم نافع در میان استعداد های نسل آینده کوتاهی نکنیم .

رهبرا، خط قرمز ما دانشجویان انقلابی، چیزی جز اسلام ناب، ولایت فقیه و دستورات حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه نیست و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته